Mistrovská utkání pro rok 2018 - 2019

  datum čas týmy  
13. 18.08.2018 17:00 Brňany x Vědomice So
1. 25.08.2018 17:00 Dobříň x Brňany So
2. 01.09.2018 17:00 Brňany x Polepy So
3. 08.09.2018 14:00 Pokratice/Litoměřice x Brňany So
4. 15.09.2018 16:30 Brňany x Milešov So
5. 22.09.2018 16:30 Úštěk x Brňany So
6. 29.09.2018 16:00 Brňany x Velké Žernoseky So
7. 06.10.2018 16:00 Žitenice x Brňany So
8. 13.10.2018 15:30 Bechlín x Brňany So
9. 20.10.2018 15:30 Brňany x Mšené-lázně So
10. 27.10.2018 14:30 Radovesice x Brňany So
11. 03.11.2018 14:00 Brňany x Libotenice So
12. 11.11.2018 14:00 Straškov-Vodochody x Brňany So

 

Mistrovská utkání pro rok 2017 - 2018

  datum čas týmy  
14. kolo 24.03.2018 15:00 Velké Žernoseky x Brňany So
15. kolo 31.03.2018 16:30 Brňany x Radovesice So
16. kolo 07.04.2018 16:30 Litoměřicko "C" x Brňany So
17. kolo 14.04.2018 16:30 Brňany x Dobříň So
18. kolo 21.04.2018 17:00 Vědomice x Brňany So
19. kolo 29.04.2018 17:00 Straškov-Vodochody x Brňany So
20. kolo 05.05.2018 17:00 Brňany x Polepy So
21. kolo 12.05.2018 17:00 Mšené-lázně x Brňany So
22. kolo 19.05.2018 17:00 Brňany x Milešov So
23. kolo 26.05.2018 17:00 Podlusky x Brňany So
24. kolo 02.06.2018 17:00 Brňany x Bechlín So
25. kolo 09.06.2018 17:00 Žitenice x Brňany So
26. kolo 16.06.2018 17:00 Brňany x Libotenice So

 

  datum čas týmy  
13. kolo 19.08.2017 17:00 Libotenice x Brňany So
1. kolo 26.08.2017 17:00 Brňany x Velké Žernoseky So
2. kolo 02.09.2017 17:00 Radovesice x Brňany So
3. kolo 09.09.2017 17:00 Brňany x Litoměřicko "C" So
4. kolo 16.09.2017 16:30 Dobříň x Brňany So
5. kolo 23.09.2017 16:30 Brňany x Vědomice So
6. kolo 30.09.2017 16:00 Brňany x Straškov So
7. kolo 07.10.2017 16:00 Polepy x Brňany So
8. kolo 14.10.2017 15:30 Brňany x Mšené-lázně So
9. kolo 21.10.2017 15:30 Milešov x Brňany So
10. kolo 28.10.2017 14:30 Brňany x Podlusky So
11. kolo 04.11.2017 14:00 Bechlín x Brňany So
12. kolo 11.11.2017 14:00 Brňany x Žitenice So

 

Mistrovská utkání pro rok 2016 - 2017

  datum čas týmy  
1. kolo 27.8.2016 17:00 Brňany x Ploskovice So
2. kolo 03.09.2016 17:00 Lovečkovice x Brňany So
3. kolo 10.09.2016 17:00 Brňany x Milešov So
4. kolo 17.09.2016 16:30 Brňany x Lukavec "B" So
5. kolo 24.09.2016 16:30 Čížkovice x Brňany So
6. kolo 01.10.2016 16:00 Brňany x Velemín So
7. kolo 08.10.2016 16:00 Libochovany x Brňany So
8. kolo 15.10.2016 15:30 Brňany x Travčice So
9. kolo 22.10.2016 15:30 Vchynice x Brňany So
10. kolo 29.10.2016 14:30 Brňany x Třebívlice So
11. kolo 05.11.2016 14:00 Sulejovice x Brňany So
12. kolo 12.11.2016 14:00 Brňany x Černiv "B" So
13. kolo 20.08.2016 17:00 Křesín x Brňany So

 

Mistrovská utkání pro rok 2015 - 2016

  datum čas týmy  
16. kolo 12.03.2016 14:30 Malé Žernoseky x Brňany So
17. kolo 19.03.2016 15:00 Dušníky x Brňany So
18. kolo 26.03.2016 15:00 Brňany x Mšené-lázně So
19. kolo 02.04.2016 16:30 Předonín x Brňany So
20. kolo 09.04.2016 16:30 Brňany x Radovesice So
21. kolo 16.04.2016 17:00 Podlusky x Brňany So
22. kolo 23.04.2016 17:00 Brňany x Roudnice n. L. So
23. kolo 01.05.2016 17:00 Dobříň x Brňany So
24. kolo 07.05.2016 17:00 Brňany x Libotenice So
25. kolo 14.05.2016 17:00 Travčice x Brňany So
26. kolo 21.05.2016 17:00 Brňany x Bohušovice n. O. So
27. kolo 28.05.2016 17:00 Budyně n. O. x Brňany So
28. kolo 04.06.2016 17:00 Brňany x Polepy So
29. kolo 11.06.2016 17:00 Velké Žernoseky x Brňany So
30. kolo 18.06.2016 17:00 Brňany x Třebenice So

 

  datum čas týmy  
2. kolo 18. 08. 2015 17:30 Brňany x Dušníky Út
3. kolo 22. 08. 2015 17:00 Mšené-lázně x Brňany So
4. kolo 29. 08. 2015 17:00 Brňany x Předonín So
5. kolo 05. 09. 2015 17:00 Radovesice x Brňany So
6. kolo 12. 09. 2015 17:00 Brňany x Podlusky So
7. kolo 20. 09. 2015 16:30 SK Roudnice n. L. x Brňany Ne
8. kolo 26. 09. 2015 16:30 Brňany x Dobříň So
9. kolo 03. 10. 2015 16:00 Libotenice x Brňany So
10. kolo 10. 10. 2015 16:00 Brňany x Travčice So
11. kolo 17. 10. 2015 15:30 Bohušovice n. O. x Brňany So
12. kolo 24. 10. 2015 14:30 Brňany x Budyně n. O. So
1. kolo 28. 10. 2015 14:30 Brňany x Malé Žernoseky St
13. kolo 31. 10. 2015 14:00 Polepy x Brňany So
14. kolo 07. 11. 2015 14:00 Brňany x Velké Žernoseky So
15. kolo 14. 11. 2015 14:00 Třebenice x Brňany So

 

Mistrovská utkání pro rok 2014 - 2015

  datum čas týmy    
14. kolo 21. 03. 2015 15:00 Polepy x Brňany So  
15. kolo 28. 03. 2015 15:00 Brňany x Podlusky So  
16. kolo 04. 04. 2015 16:30 Mšené-lázně x Brňany So odloženo 5.5.2015
17. kolo 11. 04. 2015 16:30 Brňany x Budyně n. Ohří So  
18. kolo 18. 04. 2015 17:00 Velké Žernoseky x Brňany So  
19. kolo 25. 04. 2015 17:00 Brňany x Předonín So  
20. kolo 02. 05. 2015 17:00 Třebenice x Brňany So  
21. kolo 09. 05. 2015 17:00 Brňany x Litoměřice "B" So  
22. kolo 16. 05. 2015 17:00 Křesín x Brňany So  
23. kolo 23. 05. 2015 17:00 Brňany x Radovesice So  
24. kolo 30. 05. 2015 17:00 Žitenice x Brňany So  
25. kolo 07. 06. 2015 17:00 Dobříň x Brňany Ne  
26. kolo 13. 06. 2015 17:00 Brňany x Čížkovice So  

 

  datum čas týmy    
1. kolo 23. 08. 2014 17:00 Brňany x Polepy So  
2. kolo 30. 08. 2014 17:00 Podlusky x Brňany So  
3. kolo 06. 09. 2014 17:00 Brňany x Mšené-lázně So  
4. kolo 13. 09. 2014 17:00 Budyně n. Ohří x Brňany So  
5. kolo 20. 09. 2014 16:30 Brňany x Velké Žernoseky So  
6. kolo 27. 09. 2014 16:30 Předonín x Brňany So  
7. kolo 04. 10. 2014 16:00 Brňany x Třebenice So  
8. kolo 12. 10. 2014 16:00 Litoměřice "B" x Brňany Ne Mlékojedy
9. kolo 18. 10. 2014 15:30 Brňany x Křesín So  
10. kolo 25. 10. 2014 14:30 Radovesice x Brňany So  
11. kolo 01. 11. 2014 14:00 Brňany x Žitenice So  
12. kolo 08. 11. 2014 14:00 Brňany x Dobříň So  
13. kolo 15. 11. 2014 13:30 Čížkovice x Brňany So  

 

Mistrovská utkání pro rok 2013 - 2014

  datum čas týmy    
13. kolo 17. 08. 2013 17:00 Brňany x Velemín So  
1. kolo 24. 08. 2013 17:00 Malé Žernoseky x Brňany So odloženo
2. kolo 31. 08. 2013 17:00 Vchynice x Brňany So  
3. kolo 07. 09. 2013 17:00 Brňany x Žitenice So  
4. kolo 14. 09. 2013 17:00 Čížkovice x Brňany So  
5. kolo 21. 09. 2013 16:30 Brňany x Podsedice So  
6. kolo 28. 09. 2013 16:30 Třebívlice x Brňany So  
7. kolo 05. 10. 2013 16:00 Brňany x Prackovice So  
8. kolo 12. 10. 2013 16:00 Libochovany x Brňany So  
9. kolo 19. 10. 2013 15:30 Brňany x Velké Žernoseky So  
10. kolo 27. 10. 2013 14:30 Milešov "B" x Brňany Ne Medvědice
11. kolo 02. 11. 2013 14:00 Brňany x Bohušovice n. Ohří So  
12. kolo 09. 11. 2013 14:00 Křesín x Brňany So  

 

  datum čas týmy    
14. kolo 22. 03. 2014 15:00 Brňany x M. Žernoseky So  
15. kolo 29. 03. 2014 15:00 Brňany x Vchynice So  
16. kolo 05. 04. 2014 16:30 Žitenice x Brňany So  
17. kolo 12. 04. 2014 16:30 Brňany x Čížkovice So  
18. kolo 19. 04. 2014 17:00 Podsedice x Brňany So  
19. kolo 26. 04. 2014 17:00 Brňany x Třebívlice So  
20. kolo 03. 05. 2014 17:00 Prackovice x Brňany So  
21. kolo 10. 05. 2014 17:00 Brňany x Libochovany So  
22. kolo 17. 05. 2014 17:00 V. Žernoseky x Brňany So  
23. kolo 24. 05. 2014 17:00 Brňany x Milešov "B" So  
24. kolo 31. 05. 2014 17:00 Bohušovice n. Ohří x Brňany So  
25. kolo 07. 06. 2014 17:00 Brňany x Křesín So  
26. kolo 14. 06. 2014 17:00 Velemín x Brňany So  

 

Mistrovská utkání pro rok 2012 - 2013

  datum čas týmy  
14. kolo 23. 03. 2013 15:00 Brňany x Trávčice "B" So
15. kolo 30. 03. 2013 15:00 Křesín x Brňany So
16. kolo 06. 04. 2013 16:30 Brňany x Záhořany So
17. kolo 13. 04. 2013 16:30 Brňany x Vchynice So
18. kolo 20. 04. 2013 17:00 Čížkovice x Brňany So
19. kolo 27. 04. 2013 17:00 Brňany x Milešov "B" So
20. kolo 04. 05. 2013 17:00 Bohušovice n. O. x Brňany So
21. kolo 11. 05. 2013 17:00 Brňany x Litoměřice "B" So
22. kolo 18. 05. 2013 17:00 Žitenice x Brňany So
23. kolo 25. 05. 2013 17:00 Brňany x Velké Žernoseky So
24. kolo 01. 06. 2013 17:00 Třebívlice x Brňany So
25. kolo 08. 06. 2013 17:00 Brňany x Velemín So
26. kolo 15. 06. 2013 17:00 Pokratice "B" x Brňany Ne

 

  datum čas týmy    
13. kolo 18: 08. 2012 17:00 Brňany x Pokratice "B" So  
1. kolo 26. 08. 2012 17:00 Travčice "B" x Brňany Ne  
2. kolo 01. 09. 2012 17:00 Brňany x Křesín So  
3. kolo 08. 09. 2012 17:00 Zahořany x Brňany So  
4. kolo 15. 09. 2012 16:30 Vchynice x Brňany So  
5. kolo 22. 09. 2012 16:30 Brňany x Čížkovice So  
6. kolo 30. 09. 2012 16:30 Milešov "B" x Brňany Ne Medvědice
7. kolo 06. 10. 2012 16:00 Brňany x Bohušovice n. O. So  
8. kolo 14. 10. 2012 16:00 Litoměřice "B" x Brňany Ne Mlékojedy
9. kolo 20. 10. 2012 15:30 Brňany x Žitenice So  
10. kolo 27. 10. 2012 14:30 Velké Žernoseky x Brňany So odloženo 17.11.2012
11. kolo 03. 11. 2012 14:00 Brňany x Třebívlice So  
12. kolo 10. 11. 2012 14:00 Velemín x Brňany So